PRIVATE BANKING SYSTEMS SOLUTIONS OF THE NEW WORLD

PRIVATE BANKING 

HANE BANK SSS
Soru 1Kimler üye olabilir ?


-+18 On sekiz yaşını doldurmuş ve dünya genelinde bir ülke nüfusuna kayıtlı insanlar üye olabilir


Soru 2 Üyelik ücretlimidir ?


- Evet üyelik ücretlidir ve dokuz katagoride üyelik mevcuttur .

üyelik £ POUND

1 A+100.000

2 B+50.000

3 C+10.000

4 D+8.000

5 E+5.000

6 F+3.000

7 G+ 1.000

8 H+500

9 X+100Soru 3 HB Share Holder nedir ?


- HB Share Holder Hane Finance Limited proje geliştirme sisteminin geliştirdiği çeşitli biletlerdir .Soru 4HBShare Holder ne alırsam ne elde ederim ?


Aldığınız bilet karşılığında ;


1 23 Mayıs 2023 tarihinde Hane Global firmamızın 12 yıl doldurması ve şirket yönetimininin aldığı karar doğrultusunda yapılacak çekilişte çeşitli hediyeler kazanma şansınız olabilir


2 Firmamızın geliştirdiği çeşitli iş projelerinden elinizde bulundurduğunuz adet pay karşılığına denk gelen hak edişinizi 2026 yılı sonrasında kar payı alma şansınız olabilir


3 11.10.2021 tarihinde yazılan bu maddelere ek olarak detaylı bilgi ilerleyen tarihlerde yayınlanabilir . Lütfen daha sonra tekrar inceleyinizSoru 5 Üye olursam başka ne gibi kazançlar elde ederim ?


-Hane Bank , Hane Finance Limited ve üst şirket olan Hane Global iştirakidir ve bu şirketlerin tamamı Dogan Erdogan şirketler grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir ;

Şirketimiz finans departmanı ;

Hane Finance Limited kişi , kişiler , şirket , şirketler , kurum , kurumlar , devlet , devletler , vakıf ve vakıflar olmak üzere tüm talep edilebilecekleri ihtiyaçlarına özel proje hazırlayarak gizlilik çerçevesinde özel finans yönetimi hizmeti vermektedir ve müşterilerinin minimum maliyetlerle maksimum kazanç sağlamasına yardımcı olmaya çalışmayı ilke edinmiştirve sistem içerisinde kazan kazan amaçlı 2026 yılı sonrasıkar paşalımı ile beş trilyon pound kayıtlı öz sermaye elde etmeyi hedeflemektedir.
Soru 6 Beş sene sonra beş trilyon pound sermayemi hedeflediniz , nasıl ulaşmayı planladınız ?


- Şirketimizin kurucusu başkanı ve yöneticisi Dogan Erdogan ‘ıngeliştirmiş olduğu hesaplama ile her bir bölüm £ , € , $ , , GL , GR , her birinden üretilmiş ve üretilebilecek token çeşit adettoplamı en fazla1.012.141.638.180 adettir ve belirtilen yüzdesel oranda pay hak sahibidir.


-Hak ediş sahiplerine devredilebilecek ve devredilmiş adetlerden elde edilecek gelirler ile şirket dünya genelinde iş projeleri geliştirmeyi ve kurmayı faaliyete geçirmeyi amaçlamaktadır .Sektör olarak ilk olarakfinansal yönetim , inşaat , havacılık , gemicilik , enerji , yapımcılık , yayıncılık , maden , kripto jeton borsası için geliştirmiş olduğu yapay zeka robotlarının kazanılabilecek kar payları dahilolmak üzere ana havuzunda birikecek net kazancı ileri tarihlerde 2026 yılı bitimini takiben 2027 yılı Nisan ayında kar payı olarak dağıtmayı hedeflemektedir ki dünya genelinde para krizinin en büyük nedeni piyasalarda oluşmuş olan digital jeton olarak kayıtlı tüm paraların miktarını ve ellerinde bulundurdukları yüklü sermaye ile kurulu ve gelişensistemizden oturduğu yerden beklentisinin üzerinde kazanç elde etmek isteyen kişi sayısının dünya genelindeki fazlalığı ve kişiye özel gizlilik sözleşmemiz sonrasında yüz yüze sunumumuzdan memnun kalacağına inanmaktayız ve ekip olarak hedefimize ulaşacağımızı düşünmekteyiz


Soru 7 Adıma kayıtlı Share Holder üçüncü dördüncü şahıs adlarına veya şirket kurumlara devir işlemi veya bağışlayabilir miyim ?


 - Evet adınıza veya şirketiniz , kurumunuz adına kayıtlı Share Holder adetinden dilediğiniz kadarını devredebilir veya bağışlayabilirsiniz .

- Devir işlemi ücrete tabiidir devreden %5 ve devralandan %5 her ikisinden olmak üzere toplam%10hizmet bedeli şirketimiz tarafına nakit ödeme transfer yapması gerekir ,eğer nakit ödemek istemiyor ise devredilecek adetin değerine karşılık denk gelenShare Holder ı şirkete devir işlemi yapması gerekir ki bu işlem geri iade devir işlemi anlamına gelir ve şirket %8 ayrıca kesinti yapma hakkına sahiptir .Soru 8 StoS-IPIP-IPID BANK TRANSFERİ NEDİR ?


StoS-IPIP-IPID

gibi terimler bankaların kendi aralarında gerçekleştirdiği para transferi işlemlerinde kullandığı terimlerdir.


Birçoğumuzun bildiği havale ve eft gibi para transferlerinin aksine ip-ip bank transfer işlemleri sunucular arası gerçekleşen transferlerdir.


Bu işlemler belirli kısıtlamalar dahilinde ve önceden belirlenmiş ip adreslerine sahip güvenli sunucular üzerinde gerçekleşir.


Bankalar arasında büyük para transferi yapabilmenin en güvenli yöntemi ip-ip para transferidir.


Banka müşterileri bu tarz para transferi yöntemlerini kullanamaz ve yalnızca bankalar kendi aralarında bu şekilde para transferleri gerçekleştirebilirler. Bu işlem tamamen güvenli sayılmasa da birçok banka tarafından tercih edilen bir yöntemdir.


Günümüzde birçok büyük banka ip-ip veya ip-id ile para transferleri gerçekleştiriyor.


Bu işlemlerde bazı bankalar para transferlerinin gizliliğini sağlayarak yasa dışı aktivitelerde de kullanmayı amaçlayabiliyor.


Bu gibi durumlar genellikle kara para aklama olaylarında sıklıkla karşımıza çıkabiliyor.


Soru 9StoS-IPIP-IPID NEDİR ?


IPIP yada IPID ile

para transferlerinde alıcı sunucunun ip adresini bilmeniz gerekmektedir.


Aynı şekilde karşı sunucunun da sizin ip adresini bilmeli ve size istek gönderebilme yetkisini vermesi gerekmektedir. Banka müşterilerinin para transferi işlemlerinde kullandığı iban bilgisi gibi IP-IP işlemlerinde de sunucunun ip adresine gönderim yapılmaktadır.


Bu ip adresi internete çıkan her cihaza bir adet verilen benzersiz numaralardan oluşmaktadır. Bu yüzden işlem güvenli gibi gözükse de hackerlar tarafından ip adreslerinin kopyalanması ile sistemlerin aldatılması mümkündür.


Soru 10. KİMLER BU IPIP-IPID ile PARA TRANSFERİ YAPIYOR ?


Transfer hacmi yüksek olan birçok banka para transferlerini bu şekilde gerçekleştirmektedir.


Örneğin VISA ve Mastercard her sene yaklaşık 5 Trilyon dolar transferi ip-ip ile sunucudan sunucuya gerçekleştirmektedir.


Bu gibi büyük ölçekte transfer işlemleri gerçekleştiren firmalar para transferi hareketliliğini gizlemek amacı ile gönderimlerini buna benzer şifrelenmiş teknolojiler ile gerçekleştirmektedir.


örneğin

yourbank.hanebank.com


ffbbank.hanebank.com


garantibbva.hanebank.com


midwoodtr.hanebank.com


Soru , görüş ve önerileriniz için ;

Llütfen iletişim kurun

sss@hanebank.com


Sizler için her gün geliştiriyoruz

Sağlıklı günler

İyi çalışmamalı dileriz

Saygılarımızla


HANE BANK

HANE FINANCE LIMITED

HANE GLOBAL UK LIMITED

HANE GLOBAL

TEAM

    HEDEF SERMAYE

We are working 

Aviation
Banking & Finance
Construction
Real - Estate
Shipbuilding
Software
Transport


Updating to serve you better

Loading ………………

13.10.2021 

LEI Register Certificate 

Company: 

HANE FINANCE LIMITED

LEI: 984500BN8D6FFBVD8220

UK Reg No :13662375

ISO Certificate

Licensed to 

HANE FINANCE LIMITED

DOGAN ERDOGAN 

12.10.2021 

ISO STANDARD 17442-1

ISO STANDARD 17442-2

14.10.2021 

ISO Certificate

ISO STANDARD 4227

HF
www.hanefinance.com 

WWW.HANEFINANCE.COM 

CopyRight © 2021 

All rights reserved