PRIVATE BANKING SYSTEMS SOLUTIONS OF THE NEW WORLD

HANE BANK 
PRIVATE BANKING 
www.hanebank.com 

SSS     |     C

Hisse alımı yapabilmeniz için sistemimize üye olmanız ve on sekiz  ( +18  ) yaşınızı doldurmuş olmanız gerekiyor  , 


Üye olmak için en az 1 hisseye sahip olmalısınız.


Almış olduğunuz hisseler ile ticaret geliştirme projemize ortak oluyorsunuz ve ömür boyu gelir elde ediyorsunuz ,


Alınan hissenizi dilediğiniz zaman geri iade edebilirsiniz 


Alınan hissenizi dilediğiniz zaman üçüncü şahıslara devredebilirsiniz ( Şirket onayı  gerekli )23 Mayıs 2023 Salı

HANE GLOBAL 

Kuruluş Yıldönümü 

Çekiliş Bileti Satın Alan Üyelerimize Sürpriz Hediyeler vereceğizAlım - Satım işleminde  işlem masrafı Hisse için ödenecek bedelin  %8 


 Cash Back  :( iade) Hisse için ödenen bedelin  

( % 8 ‘ i kesinti yapılır özel tanımlanmış kodu bildirerek zorunludur 3 aşamalı onay gerektirir   )Devir işlem masrafı Hisse için ödenecek bedelin ücreti

  %5  alıcıdan & 

  %5  satıcıdan  


Üyelik kayıt ücreti  £100 XTShareHolder

Üyelik yıllık ücreti  £ 100 23 MAY 2023 

ÖZEL HEDİYELİK 

Çekiliş bileti ücreti £ 100 
Detay bilgiler için lütfen iletişime geçiniz


uyeliktalep@hanebank.com
23 Mayıs 2023 

ÖZEL HEDİYELİK EPOSTA 

FOTO & DOCUMENT

Şimdi Satın Al

HEDIYE LISTESI

TARGET CAPITAL 

In order to purchase shares, you must be a member of our system and be over the age of eighteen,


You must have at least 1 share to become a member.


With the shares you have bought, you become a partner in our trade development project and you can earn lifetime income,


Please contact for detail informations

We are working 


Updating to serve you better

PRIVATE BANKING SYSTEMS SOLUTIONS OF THE NEW WORLD

PRIVATE BANKING 

Hosted by turhost 

BOSS & CEO &Designer & Writer

www. Dogan Erdogan .org

A. StoS-IPIP-IPID BANK TRANSFERİ NEDİR


StoS-IPIP-IPID gibi terimler bankaların kendi aralarında gerçekleştirdiği para transferi işlemlerinde kullandığı terimlerdir. Birçoğumuzun bildiği havale ve eft gibi para transferlerinin aksine ip-ip bank transfer işlemleri sunucular arası gerçekleşen transferlerdir. Bu işlemler belirli kısıtlamalar dahilinde ve önceden belirlenmiş ip adreslerine sahip güvenli sunucular üzerinde gerçekleşir.

Bankalar arasında büyük para transferi yapabilmenin en güvenli yöntemi ip-ip para transferidir. Banka müşterileri bu tarz para transferi yöntemlerini kullanamaz ve yalnızca bankalar kendi aralarında bu şekilde para transferleri gerçekleştirebilirler. Bu işlem tamamen güvenli sayılmasa da birçok banka tarafından tercih edilen bir yöntemdir.

Günümüzde birçok büyük banka ip-ip veya ip-id ile para transferleri gerçekleştiriyor. Bu işlemlerde bazı bankalar para transferlerinin gizliliğini sağlayarak yasa dışı aktivitelerde de kullanmayı amaçlayabiliyor. Bu gibi durumlar genellikle kara para aklama olaylarında sıklıkla karşımıza çıkabiliyor.


B. StoS-IPIP-IPID NEDİR

IPIP yada IPID ile para transferlerinde alıcı sunucunun ip adresini bilmeniz gerekmektedir. Aynı şekilde karşı sunucunun da sizin ip adresini bilmeli ve size istek gönderebilme yetkisini vermesi gerekmektedir. Banka müşterilerinin para transferi işlemlerinde kullandığı iban bilgisi gibi IP-IP işlemlerinde de sunucunun ip adresine gönderim yapılmaktadır.

Bu ip adresi internete çıkan her cihaza bir adet verilen benzersiz numaralardan oluşmaktadır. Bu yüzden işlem güvenli gibi gözükse de hackerlar tarafından ip adreslerinin kopyalanması ile sistemlerin aldatılması mümkündür.


C. KİMLER BU IPIP-IPID ile PARA TRANSFERİ YAPIYOR

Transfer hacmi yüksek olan birçok banka para transferlerini bu şekilde gerçekleştirmektedir.  Örneğin VISA ve Mastercard her sene yaklaşık 5 Trilyon dolar transferi ip-ip ile sunucudan sunucuya gerçekleştirmektedir.

Bu gibi büyük ölçekte transfer işlemleri gerçekleştiren firmalar para transferi hareketliliğini gizlemek amacı ile gönderimlerini buna benzer şifrelenmiş teknolojiler ile gerçekleştirmektedir.


örneğin 

yourbank.hanebank.com